VENTÚRSKA 1, 811 01 BRATISLAVA

Otváracie hodiny: Denne od 12:00 do 24:00 hod

[metaslider id=”11387″]

El Gaucho nájdete v historickej budove Erdödyho paláca na Ventúrskej ulici číslo 1. Elegantné prostredie s príjemnou atmosférou si môžete užiť v barovej časti s vinotékou alebo jednej z reštauračných miestností.

Jedinečný šarm dodávajú pôvodné klenbové stropy a obrovské oblúkové okná s výhľadom na ulicu, kde Vás od jari do jesene čaká vonkajšia terasa. Každá z dvoch rešaturačných miestností môže byť v prípade záujmu exkluzívne rezervovaná pre súkromnú akciu.

Kontaktujte nás a s radosťou Vám navrhneme a pripravíme ponuku šitú na mieru práve pre Vašich hostí.

Ventúrska ulica, jedna z dvoch najstarších ulíc Bratislavy, bola oddávna ulicou palácov. Svoje šľachtické sídla tu mali grófi Pálffy, Zichy, knieža de Pauli aj vážený rod Erdödyovcov. Dnes si tu podáva ruku minulosť s prítomnosťou – pod okanami historických budov vyrástli kaviarne, vinárne a reštaurácie. Aj im vďačí ulica za to, že sa stala jedným z najbľúbenejších miest na posedenie v centre mesta.

Fajčiarsky priestor nájdete na vonkajšej terase. Parkovanie odporúčame v garážach hotelov Carlton alebo Park Inn Danube. Najbližšie stanovište taxíkov pri Americkej ambasáde na Hviezdoslavovom námestí č. 4.

[vfb id=32]